Нема на залиха

Декоративна новогодишна кутија 31x23cm

Кутијата е составена од два дела, основа + капак, димензии 31 х 23 x 15 cm. Достапни се два дизајни со различна новогодишна порака.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

120 ден

Clear

Additional information

ПОРАКА

Најди магија, искуси среќа, рашири смеа, Среќна Нова година и Среќен Божиќ

You may also like…