Нема на залиха

Есенски комплет со ГРАТИС декоративна кутија

Есенскиот комплет содржи: чајник од лиено железо, тегличка чај “Ла Ча”, привезок “За куќа полна љубов”, честитка и ГРАТИС декоративна кутија.

Димензии: 25x25x12cm

3,330 ден

Out of stock

Additional information

ПОРАКА

Среќен, среќен, најсреќен роденден, Секој миг нека биде уживање, Moments of Delight