Нема на залиха

Керамички обетки (бело-тегет)

Рачно изработени керамички обетки со златна/сребрена глазура.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

450 ден

Out of stock