Рачно изработенa керамичкa шолјa

Шолјите се порцелански, рачно изработени, со обоена внатрешност. Достапни во 3 бои: минт, виолетова и жолта.

Димензии: висина 9cm, дијаметар 8,5cm.

Шолјите се спакувани секоја посебно во декоративна кутија. Димензии на пакувањето: 12х12х10cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

740 ден

Clear

Additional information

Боја:

МИНТ, ВИОЛЕТОВА, ЖОЛТА