Роденденски сет 1 + ГРАТИС декоративно пакување

Сетот содржи:

Постер во рамка 20x20cm + перниче + миризлива свеќа + words&more кутија со семе за цвеќе + ГРАТИС декоративна кутија.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

1,380 ден

Description

перничеwords

You may also like…