Роденденски сет 2 + ГРАТИС декоративно пакување

Сетот содржи:

сет од 3 мини постери 16x21cm + шолја + чај + чоколадо + ГРАТИС декоративна кутија.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

1,465 ден

Description

перничеwords

You may also like…