Сет од 3 новогодишни свеќи

Сет од 3 свеќи со порака.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

700 ден

Clear

Additional information

ФОРМА

Елка, Ѕвезда, Снегулка

You may also like…