Нема на залиха

Торба (Tote Bag) – ЛЕЛЕ ЛЕЛЕ

Црна платнена торба со димензии 40х45cm и бел преден џеб со принт.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

790 ден

Out of stock