Торба (Tote Bag) – Red Bull

Платнена торба со целосен принт и димензии 35х45cm.

Торбата има внатрешен џеб, во кој се вклучени 2 Red Bull лименки, картичка за онлајн попуст во Преплет, картичка за гратис пијалок Red Bull во одредени кафичи и ограничувач за книги.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

490 ден

Only 2 left in stock