Чорапи – PAR

Состав: 80% памук, 17% полијамид, 3% еластин.

Чорапите доаѓаат во дизајнирано пакување (кутија).

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

480 ден

Clear

Additional information

ВЕЛИЧИНА

36-40, 41-46