Сребрено ланче – челично срце

Рачно изработено ланче од сребро 925 со привезок во форма на срце. Привезокот е со изгравиран натпис „Мека душа, челично срце“.

Во соработка со Coral Jewelry.

1,990 ден

Само 1 останати на залиха