Детски сапун во форма на автомобил

Антибактериски глицерински сапун за деца во форма на количка. Сапунот одговара за нега на лице и тело.

Димензии на пакување: 13x10cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

 

370 ден

Clear

Additional information

Боја:

СИНА, ЦРВЕНА, ЖОЛТА