Нема на залиха

Есенски сет во декоративно пакување

Сетот содржи:

Рачно изработена керамичка шолја + чоколадо + метален пин ”LOVE” + декоративна пакување

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

1,250 ден

Out of stock

You may also like…