Сет подарок – Baby+ Toddler

Сетот содржи:

  • лигавче – Kids&Co
  • честитка – за најслаткото бебе на светот
  • декоративна кутија

Детали за производите:

Лигавчињата на Mushie се одликуваат со заоблени, вградени прицврстувачи на вратот за пријатно вклопување. Длабокиот преден џеб е совршен за фаќање храна, одржување на вашето бебе и околината чиста. Лесно се чистат. Силиконските лигавчиња се спротивставуваат на дамките и не апсорбираат вода. Се чистат со сапун.

1,280 ден

Само 1 останати на залиха

Дополнителни информации

ПОСТЕР+РАМКА

само постер, постер со рамка