Сет подарок – LUNCHBOX

Сетот содржи:

  • Lunchbox (кутија за храна) – Kids&Co
  • Преплет честитка – Нека се редат само моменти вредни за паметење
  • декоративна кутија

Детали за производите:

Кутијата за храна на Mushiе совршена за вашите броци во движење. Преградите ќе ги одвои различните видови на храна и ќе ја складира безбедно се до оброкот со вградените прегради и цврсто затворениот капак.
Во кутијата ќе најдете вилушка и лажица за да му помогнете на детето при јадењето.

Материјал: пластика без BPA
Погоден за сите возрасти
Вкл. прибор (вилушка и лажица)
Со разделник за одвојување на храната
Со затворање за заклучување јазичиња
Може да се мие во машина за садови и да се затоплува во микробранова печка
Мерења на контејнер: 5,79 x 7,32″ (147 x 186 mm)

1,850 ден

Само 1 останати на залиха

Дополнителни информации

ПОСТЕР+РАМКА

само постер, постер со рамка