Out of stock

Хартиени конфети – жолти

Декоративно и заштитно полнење. Заштитува од оштетување на деликатни производи.

Зачини го подарокот со хартиени конфети и додади WOW ефект!

Пакувањето е 100% рачна изработка и е доволно за исполнување на една голема кутија (+-50g).

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

50 ден

Нема на залиха