Нема на залиха

Mаица со кратки ракави – ГАЗИ СИ

Маица по кратки ракави со принт.

Материјал: Памук

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

600 ден

Clear

Additional information

Величина

L, M, S, XL