Нема на залиха

Метално лонче

Метално лонче со илустрации од двете страни и натпис „Бескрајна среќа”.

Димензии: висина 8cm, дијаметар 9cm

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

450 ден

Out of stock