Нема на залиха

Паричник – Не се каам за ништо!

Паричник во сива металик боја со натпис – НЕ СЕ КААМ ЗА НИШТО!

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

800 ден

Out of stock