Нема на залиха

Шолја + сапун + чоколадо

810 ден

Нема на залиха

Description

Комплетот содржи: Млечно чоколадо “Najlepshe zelje”, Шолја “Секој миг нека биде уживање” и рачно изработен сапун од природни состојки.