Ранец + Words&More метален привезок во форма на срце + чоколадо + ГРАТИС декоративно пакување

Ранец (Сакам, можам, крај на приказната) + Words&More метален привезок во форма на срце + чоколадо + ГРАТИС декоративно пакување

Порака: Мека душа, челично срце!

Нова колекција на различни мини подароци наречена WORDS & MORE
– Неодоливо искомбинирани моќни зборови
– Во комбинација со дизајнерски производи изработени од локални креативни студија/дизајнери
– пакување кое зрачи љубов и грижа
Oдберете ja соодветната комбинација за совршениот човек  за заедно да ги градите своите приказни.

Димензии: должина 21cm, ширина 8cm, висина 3,5cm.

 

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

1,890 ден

You may also like…