Out of stock

Сет за посебна личност + ГРАТИС пакување

СЕТОТ СОДРЖИ:

  • Постер со илустрација и натпис <ЗА ПОСЕБНА ЛИЧНОСТ КАКО ТЕБЕ>
  • Шолја – AFFIRMATIONS
  • Чоколадо
  • Гратис декоративно пакување

 

 

640 ден

Нема на залиха